V Jubilejnom roku Spišskej diecézy dňa 27.06. 2026 sme boli účastní ďakovnej púte do mesta Ostrihom, ktoré bolo v minulosti nielen hlavným mestom Uhorska, ale aj sídlom ostrihomského arcibiskupa. 13.marca 1776 sa ostrihomská diecéza za panovania Márie Terézie rozdelila a vznikli tri nové diecézy Spišská, Rožňavská a Banskobystrická. Diecézny biskup František vo svojej homílii pozval veriacich k nasledovaniu viery, ako živého vzťahu, k vytvoreniu malých spoločenstiev a k misiám, ísť a byť tu  pre tých, ktorí hľadajú alebo v živote zablúdili. Ďakujem všetkým, ktorí sa tejto ďakovnej púte zúčastnili.  

IMG_20260627_081702.jpg
IMG_20260627_082241.jpg
IMG_20260627_082453.jpg
IMG_20260627_082856.jpg
IMG_20260627_083712.jpg
IMG_20260627_105724.jpg
IMG_20260627_120257.jpg
IMG_20260627_124857.jpg
IMG_20260627_150447.jpg
IMG_20260627_151351.jpg
IMG_20260627_161453.jpg

Súbory na stiahnutie

IMG_20260627_081702.jpg
IMG_20260627_082241.jpg
IMG_20260627_082453.jpg
IMG_20260627_082856.jpg
IMG_20260627_083712.jpg
IMG_20260627_105724.jpg
IMG_20260627_120257.jpg
IMG_20260627_124857.jpg
IMG_20260627_150447.jpg
IMG_20260627_151351.jpg
IMG_20260627_161453.jpg