DIECÉZNA PÚŤ DO OSTRIHOMU
Púť sa bude konať 27.06. 2026 z príležitosti 250. výročia vzniku Spišskej diecézy (1776) z iniciatívy diecézneho biskupa Mons. Františka Trstenského.
Pre všetkých účastníkov púte:
3,45 hod. stretnutie na parkovisku pri kostole sv. Petra z Alkantary v Okoličnom
4,00 hod. odchod autobusom do Ostrihomu
Predpokladaný príchod okolo 21,00 hod. - 22,00 hod.
strava vo vlastnej réžii
nezabudnúť na lieky
odporúčam si zobrať so sebou rozkladaciu stoličku
Načítavam obrázky...
"Buď trpezlivý a čakaj na Pána" Žalm 27:14